Tellimistingimused

Müügitingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja www.lazarrohome.com omaniku Lazarro Home OÜ (edaspidi Lazarro Home) vahel toodete ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoe toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.Lazarro Home jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja hinnakirjas. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel. 

Hinnad ja tasumine

Veebipoes www.lazarrohome.com müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes. Hindadele ei lisandu käibemaksu. Kauba eest on võimalik tasuda mistahes pangas tellimuse alusel. Kasutades maksmiseks pangalinki.

Tellimuse vormistamine

Valige endale sobivad tooted välja ning lisage need ostukorvi.Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud, täitke kohustuslikud väljad ning valige transpordi- ning makseviis. Arve teenuse eest saadetakse e-posti aadressile pärast tellimuse kinnitamist.

Müügilepingu jõustumine

Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud Lazarro Home OÜ arveldusarvele. 

Kohaletoimetamine

Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendi poolset arve tasumist) komplekteerib Lazarro Home tellimuse kokkulepitud ajal. Lazarro Home ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Lazarro Home ei saanud mõjutada või ette näha.

Tallinnas on võimalik kaup saada käest-kätte eelneval kokkuleppel. Üle Eesti linnadesse saadetakse pakk pakiautomaati või kulleriga (olenevalt toote mõõdust ja kaalust). Pakk pannakse teele hiljemalt kahe päeva jooksul.

Maksimaalne tarneaeg on kuni 7 tööpäeva. Üldjuhul tarnime kauba Kliendile 2-3 tööpäeva jooksul. Rahvusvaheliste tellimuste puhul toimetatakse pakk kohale kulleriga: Euroopa Liidus kuni 10 tööpäeva jooksul ja kaugemale kuni 14 tööpäeva jooksul. Juhul kui pakk vajab tolliprotseduure, siis selle eest vastutab ostja.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kaup peab olema originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see tellija kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused).

Vääramatu jõud

Lazarro Home ei vastuta tekitatud kahju või kauba kohaletoimetamise hilinemise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise hilinemine on tingitud asjaoludest, mida ei saanud mõjutada või ette näha.

Garantii

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib arve/ostutsekk.Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Lisainfo

Lazarro Home OÜ jätab endale õiguse muuta lazarrohome.com sisu ning identifitseerimist, kasutamist, tehnilisi üksikasju, süsteeme, lahtiolekuaegu jms.Lisainfo toodete, tarne, maksetingimuste või muu asja kohta võtke ühendust telefonil või E-posti teel.

Isikuandmed

Lazarro Home OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Lazarro Home OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja
Montonio Finance UAB-le.